Ubytování v JAR

JAR - hotel Lord MilnerSpolečně s tím, jak se zvyšuje počet návštěvníků této kouzelné země, se zvyšují i poskytované ubytovací standardy. K rozvoji v této oblasti přispělo také Mistrovství světa ve fotbale, které se zde konalo v roce 2010. Kde se ubytujete, záleží samozřejmě především na vašich představách a finančních možnostech. V každém případě ale nenechávejte rezervaci hotelu na poslední chvíli. Zarezervovat si hotel, či jiné ubytovací zařízení, můžete prostřednictvím různých rezervačních systémů nebo pomocí cestovních kanceláří. Budete tak mít jistotu, že se po příjezdu do JAR budete mít kde ubytovat.

Ve velkých městech, jako je například Kapské Město, Johannesburg nebo Durban můžete samozřejmě vybírat z nejširší nabídky ubytovacích zařízení. V těchto městech naleznete luxusní i standardně zařízené hotely, levnější ubytování pak nabízejí hostely či penziony. Ubytovat se samozřejmě můžete v hotelu, patřícího do některého známého hotelového řetězce.

Ubytovat se můžete také v privátu, tedy přímo v domě u nějaké jihoafrické rodiny. Je sice pravda, že si zde neužijete moc luxusu, ale zato budete mít jedinečnou příležitost poznat, jak žijí zdejší obyvatelé. Ubytovat se můžete také v úplném soukromí. Stačí si pronajmout některý vybavený apartmán nebo třeba i rovnou celý dům.

Dáváte-li přednost táboření, musíte se uchýlit do některého z mnoha zdejších kempů. Táboření ve volné přírodě totiž v Jihoafrické republice není povoleno. V kempech na vás budou čekat připravené chaty, případně je možné ubytovat se v karavanu. Kromě kempu máte v JAR možnost ubytovat se také přímo na území některého národního parku, v nichž máte na výběr různé ubytovací zařízení. K dispozici jsou zde jak jednoduše zařízené chatičky, ve kterých najdete jen to nejdůležitější, tak i velmi honosná sídla, ve kterých si budete užívat samého luxusu.

Vyhledejte si ubytování na Booking.com

© Copyright 2024 | Jihoafrická republika | www.jihoafrickarepublika.cz
Provozuje: MFÁčko